Early Bird 7 päeva Challenge x Omar&Klaus RSS

Early Bird 7 päeva challenge -

Soovime alustada viimase väljakutse päeva blogipostitust tänusõnadega! Oleme meeletult tänulikud ja õnnelikud kõikidele osalejatele ning loodame siiralt, et saite sellest justkui mõnusa stardi enda harjumuste parendamiseks.

Võtame kiirelt kokku tähtsaimad nädala märksõnad, mida enda mõtteis kindlasti ka edaspidi hoida.

Read more

Early Bird 7 päeva challenge -

Nädalvahetuse saabudes ja väljakutse lõpu poole on ideaalseks teemaks ka meie keskkond ning selle organiseeritus ja puhtus. Ilmselt saavad paljud nõustuda, et korras kodu võrdub tihti peale ka parema meeleolu ning hingerahuga. Uurime asja natuke lähemalt ning selgitame miks see nii on.

Read more

Early Bird 7 päeva challenge -

Väljakutse raames on meie suurimaks motivatsiooniks aidata teil lisaks unekvaliteedi parendamisele, ka tegelikult kogu teie elukvaliteedi muutmine! Seetõttu oleme tänase blogipostituse raames külaliskirjutajana kampa võtnud meie  super ägeda Marlen Heldemeelega. Marlen kirjutas teile põneva ülevaate hommikuse söögirutiini soovitustest.

Read more

Early Bird 7 päeva challenge -

Oleme oma blogipostituses enamasti keskendunud varajasele ärkamisele ja esimesele hommikutunnile. Tegelikult on sama oluline rääkida ka päeva viimasest tunnist enne magama jäämist ning heast une kvaliteedist. Et meie keha oleks varakult valmis päevaga alustama, on oluline, et see oleks saanud piisavalt puhkust ja aega, et energiat koguda. 

Read more

Early Bird 7 päeva challenge -

Üks oluline osa uute harjumuste loomise juures on otsuse vastu võtmine. Kas pole nii, et kui sa mõtled enda peas, et “ma millalgi teen selle ära”, siis ega väga tihti selle tegevuseni ei jõuagi. Kui aga võtad vastu reaalse otsuse “jah, ma teen selle homme hommikul x kell ära”, siis jõuad selle tegemiseni palju kindlamalt. Eesmärkide seadmine aitabki käivitada uue käitumismustri, aitab suunata tähelepanu ja aitab teil seda hoogu elus säilitada.

Read more