Viimane päev

Viimane päev

Soovime alustada viimase väljakutse päeva blogipostitust tänusõnadega! Oleme meeletult tänulikud ja õnnelikud kõikidele osalejatele ning loodame siiralt, et saite sellest justkui mõnusa stardi enda harjumuste parendamiseks.


Võtame kiirelt kokku tähtsaimad nädala märksõnad, mida enda mõtteis kindlasti ka edaspidi hoida:

  1. Varajased ärkajad on uuringute kohaselt õnnelikumad, motiveeritumad ning produktiivsemad.
  2. Luues endale kindla hommikurutiini, annad endale aega päevaks valmistuda ning seeläbi rohkem keskenduda enese heaolule. See annab omakorda kogu päevale positiivse suuna.
  3. Harjuta end tegema plaane! Olgu selleks kindel plaan enda hommikuseks tegevuseks (nt Sharma 20/20/20 süsteem) või eesmärkide loomine kogu päevaks - see aitab sul kindlal rajal püsida.
  4. Lisaks hommikurutiinile, loo endale ka korralik õhturutiin, sest hea unekvaliteet on väga oluline. 
  5. Kuula oma keha! See nõuanne kehtib nii toitumise kui harjumuste loomisel. Leia kontakt enda sisemusega ning toimi elus selle järgi, mis on sulle hea ning mis sind edasi viib.
  6. Loo endale organiseeritud elu. Lisaks enda keskkonna korrashoiule ja organiseeritusele, kuulubki selle mõtteviisi alla ka juba varem mainitud rutiinide loomine, eesmärkide seadmine ning oma keha soovide kuulamine! See kõik on omavahel ühenduses.

Väljakutse lõppedes loodame, et jätkad samas vaimus edasi. Siinkohal ära unusta, et uuringute kohaselt vajab inimene miinimum 21 päeva, et uued harjumused sisse jääksid. Üldjuhul on aga leitud, et selleks kulub enamusel tegelikult isegi umbes 2 kuud aega. Seega, kui soovid päriselt enda elu muuta, siis jätka väljakutsega nii kaua kuni tunned, et tegemist ei olegi enam väljakutsega vaid uue elu osaga :)


PS! Väljakutse loosivõitja kuulutame välja täna õhtul meie instagramis. Senikaua on sul veel aega osaleda!

Previous post

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published